top of page

Послуги

Отримати найбільш ефективний результат у відповідності з наявними можливостями є постійним викликом для промисловості через безліч складнощів.

СКТБ ГЕОФІЗИК надає послуги для гірничодобувної, нафтової та газової галузі, для організацій, що підтримують інфраструктуру, міський розвиток, водопостачання та енергетику.

 

Ми пропонуємо:

  • розробку нових технологій сейсмічної безпеки вибухових робіт та оцінку існуючих технологій з подальшою видачою рекомендацій;

  • розробку нормативної документації для оцінки допустимих рівнів сейсмічної безпеки для різних типів об'єктів;

  • попередню оцінка експертів для проектів по знищенню об'єктів вибухом, з урахуванням сейсмічної безпеки охоронюваних довколишніх об'єктів;

  • аналіз та експертну оцінку випадкових вибухів, терактів, тощо.

  • інші види робіт. Для більш детальної інформації перейдіть, будь ласка, за посиланням нижче, або зверніться до нас безпосередньо.

СКТБ ГЕОФІЗИК підтримує клієнтів протягом усього життєвого циклу проекту шляхом надання інженерного консалтингу, і послуг з сейсмічної безпеки. Ми пропонуємо ці послуги окремо або як частина нашого підходу з повним спектром послуг.

Співробітники СКТБ ГЕОФІЗИК мають величезний досвід як у сфері вибухових робіт, так і у вивченні динамічних впливів на будівельні конструкції. Ми з радістю допоможемо в розробці плану моніторингу та управління ефектами вібрації для проектів, що реалізуються в міському середовищі.

СКТБ ГЕОФІЗИК забезпечує допомогу та експертну оцінку при розгляді скарг і претензій про пошкодженнях або руйнуванні конструкцій від впливу динамічних факторів, таких як технологічні вибухи, удари та ін.

Вібрації ґрунту і надлишковий тиск повітря від вибухових робіт та інших джерел, наприклад, важких будівельних робіт, є причиною для занепокоєння під час реалізації багатьох проектів у густонаселених районах.

СКТБ ГЕОФІЗИК надає послуги з реєстрації вібрації і звуку, видачі рекомендацій щодо їх пониження.

Оцінка стану будівель, що охороняються, і конструкцій до початку будівництва служить для документування вже існуючих тріщин, які могли б стати предметом занепокоєння або претензії після початку будівництва.

Співробітники СКТБ ГЕОФІЗИК володіють глибокими знаннями і великим досвідом у сфері сейсмічної безпеки, вибухових робіт, в гірничодобувній промисловості та інших сферах інженерії. Ми раді допомогти розширити, або зміцнити знання в даних областях.

Основний напрямок наукових досліджень та перспективи розвитку:

 

1. Математичне моделювання з використанням формування хвильового процесу в продуктах детонації, однорідних і шаруватих ґрунтах і гірських породах з наявністю перешкод і елементів конструкцій при дії вибухового і ударного навантаження. Нові чисельні методи, алгоритми та програмне забезпечення було створено для вирішення цих завдань.

2. Сучасний цифровий комплекс апаратури розроблений для вимірювань і реєстрації процесів сейсмічних коливань, що швидко протікають.

3. Методи сейсмічних критеріїв стійкості для різних об'єктів і розрахункових методів для параметрів підривних робіт

4. Методи оцінки наслідків від аварії при вибуху хімічних вибухових речовин в різних середовищах (вода, ґрунт, повітря).

5. Методи розрахунку технологічних параметрів процесу для ліквідації боєприпасів з урахуванням безпеки впливу на навколишнє середовище.

bottom of page