top of page

Експертна оцінка

СКТБ ГЕОФІЗИК забезпечує допомогу підрядникам, гірничим підприємствам, інженерам, страховим компаніям і цивільному населенню в розгляді претензій і скарг про пошкодження або руйнування конструкцій в результаті сейсмічного впливу. У разі скарги на проведення вибухових робіт, підрядник, директор кар'єра, або його уповноважений агент документує всі скарги або претензії. Типовий процес для вирішення таких скарг або занепокоєння є оперативна організація зустрічі з представниками громадськості.

Представник кар'єра і наші фахівці , або тільки наші фахівці, зустрінуться з представниками громадськості, часто разом з їх участю, проведуть огляд пошкоджень будівель, щоб обговорити і документувати заклопотаність населення. Розглядається проект майбутнього вибуху, розставляються сейсмоприймачі біля об'єктів, звідки надійшла скарга. Після проведення експериментального вибуху, оглядаються конструкції на предмет цілісності і появи нових тріщин, аналізуються отримані дані сейсмографів.

Звіт та рекомендації для подальшого проведення вибухових робіт буде підготовлено і розглянуто із заявником. Скарга , як правило, вирішуються між населенням і кар'єром виходячи з отриманих даних досліджень.

 

 

bottom of page