top of page

Науково-Виробниче Приватне Підприємство «СПЕЦІАЛЬНЕ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ БЮРО «ГЕОФІЗИК» засновано в 2000 році. Компанія пропонує комплексні інженерно-консалтингові послуги, послуги з сейсмічної безпеки і науковим дослідженням. СКТБ ГЕОФІЗИК має величезний досвід втілення різноманітних проектів. Співробітники компанії - це провідні інженери і науковці світового рівня в областях, які включають гірничу справу, цивільне будівництво, геотехнічну і гірничу механіку, геофізику, гідрогеологію та ін. Ми ведемо бізнес мовою наших клієнтів, використовуючи широку базу знань для кожного проекту.

 

СКТБ ГЕОФІЗИК поєднує в собі практичний інженерний досвід з безпрецедентними знаннями методів дослідження і аналізу даних. Наші клієнти це гірничодобувні компанії, проектні та будівельні організації, державні установи, дослідницькі університети та інші інженерні консалтингові фірми.

Наше бачення

Про Компанію

Розуміння цілей і проблем наших клієнтів є основою нашого бізнесу і дозволяє СКТБ ГЕОФІЗИК  адаптувати послуги для задоволення потреб практично будь-якого проекту. Наші пошуки постійного вдосконалення і поліпшення якості при роботі над кожним проектом є рушійною силою нашої організації. Надання надійного і економічно обґрунтованого сервісу для наших клієнтів є нашою кінцевою метою .

Фахівці СКТБ ГЕОФІЗИК володіють глибокими знаннями в сфері геотехніки, сейсмічної безпеки, видобутку корисних копалин, геотехнічних аспектів побудованих об'єктів та захисту навколишнього середовища. Ми застосовуємо рішення і принципи, спираючись на польові дослідження і лабораторні випробування . Наша мета полягає в забезпеченні технічно обґрунтованих рекомендацій після розгляду теоретичних, практичних та економічних деталей ваших проектів.

Науково-Виробниче Приватне Підприємство «СПЕЦІАЛЬНЕ КОНСТРУКТОРСЬКО-ТЕХНОЛОГІЧНЕ БЮРО «ГЕОФІЗИК» є багатопрофільною інженерно консалтинговою компанією. СКТБ ГЕОФІЗИК пропонує широкий спектр послуг для гірничодобувної галузі, цивільного будівництва, захисту навколишнього середовища та інших. Особливе місце в діяльності компанії займає вивчення геодинамічного впливу технологічних вибухів, сейсмічна безпека, управління енергією вибуху і безпека буро-вибухових робіт, а також контроль та інспекція проведення спеціалізованих робіт в даних сферах. СКТБ ГЕОФІЗИК має можливість реалізації проектів починаючи з розробки концепції до їх завершення.

У СКТБ ГЕОФІЗИК працює команда висококваліфікованих професійних інженерів, науковців і конструкторів. Наша професійна команда використовує самі передові інструменти аналізу і проектування, щоб допомогти в наданні нашим клієнтам кращих виробничих і технічних рішень. Мета СКТБ ГЕОФІЗИК є впровадження та адаптація досвіду і теоретичних знань як в приватних , так і в державних секторах, для досягнення результатів, які перевищують очікування.

СКТБ ГЕОФІЗИК прагне до створення та реалізації проектів і рішень, які оптимізують і покращують якість бізнесу, спільноти, навколишнього середовища та економіки. Використовуючи лідерство, досвід і командну роботу, СКТБ ГЕОФІЗИК пропонує професійні якісні послуги в рамках часу і бюджету.

Профіль Компанії

МИ ІСНУЄМО, ЩОБ ДОПОМАГАЄМО НАШИМ КЛІЄНТАМ ЗОКРЕМА, І ЛЮДЯМ ТА СУСПІЛЬСТВУ В ЦІЛОМУ. МИ НАМАГАЄМОСЯ ДОПОМОГТИ ЇМ ВИЯВИТИ СВІЙ ПОТЕНЦІАЛ І РЕАЛІЗУВАТИ СВОЇ ЦІЛІ.

МИ ЗАВЖДИ БУДЕМО:

 • Надавати правильні рішення для наших клієнтів, працюючи з ними, як одна команда.

 • Будемо чесними, справедливими і будемо нести особисту відповідальність перед обличчям наших клієнтів і перед один одним.

 • Піклуватися про успішне наданні високоякісних послуг.

 • Отримувати задоволення від роботи і будувати міцну дружбу з нашими клієнтами.

 • Приймати екологічно та соціально правильні рішення для наших клієнтів, нашої компанії і нашого суспільства.

 • Будувати довічні відносини з високоповажними клієнтами, бізнес-партнерами, які поділяють наші основні переконання.

 

ВІД НАШИХ КЛІЄНТІВ МИ ЧЕКАЄМО:

 • що наші відносини будуть фінансово здоровими і ви будете ставитися до нас з повагою.

 • що наші відносини будуть мати істотні і довгострокові можливості.

 • підтримку справедливої ​​прибутковості наших послуг без невиправданого ризику.

 

ДЛЯ НАШИХ КЛІЄНТІВ ТА ДІЛОВИХ ПАРТНЕРІВ, МИ ЗОБОВ'ЯЗУЄМОСЯ ЗАВЖДИ:

 • Розуміти їх бізнес і ринок, задовольняти їхні потреби.

 • Ставитись до їх проблеми з терміновістю і повагою.

 • Невпинно намагатися задовольнити і перевершити їх очікування.

bottom of page