top of page
Консалтинг в гірничій справі, геомеханіці та цивільному будівництві

Ми вирішуємо проблеми в багатьох галузях, включаючи гірничу справу, будівництво, промислове виробництво, охорону навколишнього середовища, тощо

 

Гірнича справа

СКТБ ГЕОФІЗИК пропонує передові знання гірничих проблем по всьому світу з перших рук, знання, що охоплюють широкий спектр гірничих робіт від міцних до м'якого гірських порід з використанням як відкритих так і підземних технологій. Ми розуміємо геомеханіку, гідрологічні та мікросейсмічні проблеми, пов'язані з поверхнею і в шахтах, матеріально-технічні труднощі, які часто зустрічаються у вирішенні цих проблем.

СКТБ ГЕОФІЗИК прагне використовувати відповідні рівні і методи дослідження, в яких розглядаються як технічні так і економічні чинники, а також надати практичні рішення, які застосовують самі передові технології. Ми добре знайомі з питаннями проектування, стійкості ґрунту та будівельних робіт, а також ми володіємо унікальними можливостями для вирішення складних або нестандартних завдань. Наші досвідчені співробітники працюють над проектами та рішеннями важких або незвичайних проблем, які часто виникають у великих кар'єрах і при глибокому видобутку.

Наша робота була визнана на міжнародному рівні інженерних товариств, науково-дослідних університетів і власних клієнтів.

 

Цивільне будівництво

СКТБ ГЕОФІЗИК в змозі вирішити від найпростіших до найскладніших завдань, з використанням найсучасніших чисельних методів моделювання та аналізу. Це дозволяє нам надавати інноваційні, практичні рішення для широкого кола проектів. Цивільні технічні проблеми, пов'язані з гірської механікою, взаємодією ґрунт-конструкція, взаємодією порода - структура або в поєднанні порода / грунтово- гідро- теплові ефекти є основою роботи СКТБ ГЕОФІЗИК у великому діапазоні таких проектів, як гідроелектростанції, метрополітени, греблі і підпірні споруди. Наш досвід був визнаний на міжнародному рівні інженерних товариств, університетів і власних клієнтів.

Ми також працюємо в полі, де для вирішення проблеми стандартних технологій може бути недостатньо для аналізу і пояснення умов і поведінки структури. СКТБ ГЕОФІЗИК підтримує штат інженерів у всіх аспектах цивільного будівництва, як в практичних так і в теоретичних, в тому числі пов'язаних з гідромеханічними процесами, ґрунтами і зміцненням гірських порід, динамічним аналізом .

СКТБ ГЕОФІЗИК може допомогти клієнтам в розробці й перегляді моделі для власного використання, або ми можемо виконати повний аналіз моделювання. Цей процес на замовлення клієнта визначає, які фактори мають величезне значення для проекту. СКТБ ГЕОФІЗИК пропонує наступні послуги під час та після будівництва

.

СКТБ ГЕОФІЗИК пропонує передові знання з перших рук для конкретних інженерних завдань в кожному сфері знань, які охоплюють інженерні послуги. Різноманітний досвід персоналу СКТБ ГЕОФІЗИК гарантує, що наші співробітники добре знайомі з типовими проектними та будівельними питаннями і унікальними можливостями для вирішення складних або нестандартних завдань, для надання практичних рішень. Тому що інженерні прийоми і правила розрізняються від місця до місця, технології, що використовують в одному регіоні країни часто не припустимі в іншій.

bottom of page