top of page

Дослідження до початку будівництва служить для документування вже існуючих тріщин, які могли б стати предметом занепокоєння або претензії після початку будівництва. Дослідження служить в якості основи для моніторингу будь-яких потенційних впливів будівельних робіт на структури і визначає потенційні умови, які могли б зробити структуру більш чутливі до ефектів вібрації. Дослідження до початку будівництва є хорошим інструментом по зв'язках з громадськістю для інформування сусідів про проект.

Вібрацію і шум сусіди можуть сприймати як шкоду їх власності, за нашим досвідом, це викличе бажання у власників більш ретельно перевіряти їх будинки, в результаті чого вони можуть знайти тріщини на їхню думку, нові, які з'явилися після початку будівельних робіт. Тому дослідження служить для виключення скарги і претензій, які часто виникають з цих причин .

Використання цифрових зображень і стандартизовані форми, попередніх будівельних вишукувань включають в себе як зовнішні так і внутрішні фото- і письмову документацію різних будівельних матеріалів та існуючих тріщин. Місця та розміри вже існуючих тріщин в межах структури документально записуються. Існуючі елементи, такі як стіни, фундамент гіпсокартонних перегородок, підлог, тротуарів і т.д. візуально обстежуються . Загальні відомості про структуру, такі як вік, дату покупки, будівництва, історії ремонтів і т.д. отримують від власника будівлі під час зйомки. Загальні будівельні матеріали, використовувані в конструкції будівлі, система водопостачання, і т.д., також документально записується.

Попередня оцінка при будівництві

bottom of page